Slovensko 2002

3.-12.7.2002: Dunajec, Váh, Hron

Dunajec, Červený kláštor První obrácení, nač to odkládat! Malý Ráďa kapitánem Vypukla bezohledná válka - vypouštění člunů uprostřed řeky obr05.jpg (283884 bytes)

Je po boji a cíl plavby ještě daleko, takže - dofoukat. Pracovitá Darja d10.jpg (48772 bytes) Svačina. na této fotce je naposled dokumentován barel s jídlem. Zamomenut na ostrově.

  Predné Sólisko, pohled na severovýchod V pozadí Kriváň A závěrečný pohled na jihovýchod - dole Štrbské pleso, můstek d06.jpg (57267 bytes) d07.jpg (54094 bytes)

Kemp v Nemeckej, Hron. Markétiny a Anetčiny skvělé narozeniny Kolínka... Zadeček... Pupík... A samozřejmě kozénky! A jdeme do bazénu obr18.jpg (288653 bytes)

Help! Help! Počkejte na mě! Radimekbójka.

Brzké ráno. Nic netušící oběti. Ještě nevědí, že právě vybíráme v korytě balvany, které najdou v barelech. Bohužel, přijdou na to až doma. Budíček Kdopak nás to vyoral?

       Hezký momentek. A v bezvýznamném pozadí někdo taky maká - ano, my, staří mazáci, musíme nafukovat lodě! Na první pohled je fotka nezajímavá, leč je to klenot - v pozadí vpravo náš vedoucí, řidič a kuchař v jedné osobě zachycen při sportovní aktivitě. Neuvěřitelné.

Tetování? Nebo něco jiného? Vždy ráno před odjezdem autobusu jsme zjistili, že nestartuje a byl vyslán zástupce na hlavní cestu, aby odchytil někoho, kdo nám půjčí šťávu. Ale že do kempu nacouvá prasečák, to nikdo nečekal. Velký obdiv, velvyslanče Petře.

Modelka Lucka. Málokdy nechala fotografa uniknout. U benzinek Vám často umyjí okna. Místní umyvači se sběhli k našemu autobusu a piglovali přední sklo. Byli nám hodně podobní a jestli neumřeli, myjí tam dodnes. Závěrečné foto Lucky před hranicemi s ČR.